HTC Desire X smartfon z średniego przedziału cenowego w końcu dotarł do Polski, co za tym idzie możemy go już nabyć. Jak się prezentuje? Jaka jest jego cena? Zapraszam do przeczytania „lekkiego” wpisu na ten temat.

Po raz pierwszy o HTC Desire X napisałem  29 sierpnia w artykule przedstawiającym pierwsze foto, oraz specyfikacje urządzenia. Czytając tamten wpis natrafić można było również na informacje tematem których była cena Desire X, wtedy nowa „słuchawka” od HTC została wyceniona na 360 dolarów.

W momencie gdy urządzenie trafiło do oferty sklepów na terenie Polski jego cena została ustalona na 1299 zł… trochę drogo można rzec. Zważywszy, że to samo urządzenie za granicą (dokładnie na terenie Wielkiej Brytanii) kosztuje w przeliczeniu na polskie złote około 1200 zł…Pisząc o samym smartfonie, a właściwie opierając się wyłącznie na fotografiach mogę przyznać, iż stylistyką nawiązuje do HTC One X, natomiast wdrażając się w specyfikację sprzętową z którą można się zaznajomić pod tym adresem, zaobserwować można, iż urządzenie ze „stajni” HTC do najwydajniejszych konstrukcji nie będzie należeć… Jednak czy o to tylko chodzi?

System operacyjny w postaci Google Android 4.0.4 ICS, technologia  Beats Audio i całkiem dobrane elementy tworzące obudowę urządzenia, robią całkiem ciekawą kompozycje, jedynym tak na prawdę mankamentem tego wszystkiego jak dla mnie jest cena która nie powinna moim zdaniem w dniu premiery przekroczyć „magicznej” sumy 999 zł.

Zgodzicie się ze mną, iż cena HTC Desire X w momencie polskiej premiery mogła by być odrobinę niższa?

0 Likes
0 Dislikes