Na jednym z dużych zagranicznych serwisów branżowych (GSMArena) można znaleźć informacje o Anulowaniu planowanej przez HTC aktualizacji dla Desire HD.

Jak można zobaczyć na zamieszczonej fotografii kanadyjska firma telekomunikacyjna Telus w jednym ze swoich dokumentów zamieściła tą niezbyt pozytywną wiadomość…

Bez wątpienia jest to dla wielu posiadających ten smartfon HTC Desire HD cios, przyznam że bolesny… Zważywszy że informacja o planowanej aktualizacji tego urządzenia dostępna była już w połowie marca na jednej z list smartfonów które dostąpią zaszczytu aktualizacji do Android 4.0. Nic nie wskazywało na taką kolej rzeczy, mało tego jeszcze w maju upgrade został potwierdzony ponownie.

Jednak dziś nie wiemy do końca jak potoczą się losy aktualizacji dla tego urządzenia. Powodem anulowania aktualizacji telefonów dla operatora Telesus jest „słaba wydajność HTC Desire HD podczas testów”. Trochę to dziwne bo podobna sytuacja miała miejsce z innym znanym smartfonem – Samsung Galaxy S. Pytanie brzmi czy urządzenie u innych operatorów nie będzie miało problemów z „wydajnością” i jednak dostanie Android 4.0 ICE CREAM SANDWITCH  … Czekamy na rozstrzygnięcie tej sytuacji.

0 Likes
0 Dislikes