Review of: Heyah Konto
Aplikacja:
Heyah
Version:
1.0
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 27 marca 2012
Last modified:10 maja 2012

Summary:

+ Dużo przydatnych funkcji

+ Wersja PL

+ Darmowe

- Brak informacji do kiedy mamy aktywny nasz pakiet danych

 

Zupełnie nie dawno do Google Play trafiła aplikacja na pierwszy rzut oka o dość mało oryginalnej nazwie „Heyah konto” ale cóż można było innego wymyślić?

Wracając do samej aplikacji, po ok 20minutach testowania mogę napisać iż faktycznie jest całkiem interesująca i nie można ukryć iż przydatna, po włączeniu aplikacji, widzimy podstawowe informacje typu: stan konta, ważność konta, twoje saldo, oraz informacja o taryfie jaką aktualnie mamy aktywną,u dołu aplikacji mamy cztery kategorie „Moje konto” na którym są zawarte informacje o tym ile pozostało nam środków na koncie, do kiedy konto jest ważne,oraz pozostały transfer danych ( o ile mamy jakiś pakiet internetowy aktywny) jak dla mnie bardzo brakuje do kiedy mamy takowy pakiet danych aktywny, bo jak wiadomo co miesiąc pobierane są za to pieniążki. Mam nadzieje że w aktualizacji programu będzie to dodane. Następna kategoria to Doładowania, w tym miejscu możemy doładować nasze konto wpisując 14 cyfrowy kod, idąc dalej w prawo widzimy kategorie o nazwie Oferty ona się dzieli na:

Internet Non Stop, Telefon bez umowy, 1000SMS, Rozmowy w heyah, Tani roaming z UE, Bezpłatnie w Heyah. Ostatnią opisywaną przez zemnie kategorią są Usługi a tu widzimy:

MMS, Heyah internet, Roaming, Poczta głosowa, wysyłanie SMS, Twoja Taryfa, Heyah to ja i Połączenia Wideo. Trochę tego wszystkiego jest, i dobrze bo są to jak najbardziej przydatne funkcje, dodam iż aplikacja posiada bardzo ładny widget, który możemy umieścić na jednym z pulpitów naszego urządzenia, więc „Heyah Konto” moim zdaniem jest godna polecenia, jedyną wadą jak dla mnie jest jak już wcześniej opisywałem brak informacji do kiedy mamy aktywny nasz pakiet danych.

+ Dużo przydatnych funkcji
+ Wersja PL
+ Darmowe
- Brak informacji do kiedy mamy aktywny nasz pakiet danych
0 Likes
0 Dislikes