gta san andreas android

Proszę Państwa gdyby ktoś powiedział mi dwa-trzy lata temu, że takie gry jak np. Dead Trigger 2, GTA: Vice City czy chociażby Real Boxing trafią na smartfony bym go wyśmiał… no może nie wyśmiał, bo to raczej nie odpowiednie słowo, raczej byłbym sceptycznie do tego nastawiony, w końcu jak to ma działać na takim „telefoniku”?

Lecz moi mili czasy się zmieniają, urządzenia mobilne mają wielordzeniowe procesory o zegarach ponad 2 GHz… A więc czemu ich nie wykorzystać aby zadowolić kolejną rzesze graczy, a tym samym zarobić kolejną wcale nie małą porcje dolarów, euro i czym tam można jeszcze płacić w Google Play, prawda?

Bardzo ciekawe podejście, to fakt… jednakże wcale nie czuje się poszkodowany z tego tytułu i już nie mogę się doczekać bo…? Już za około miesiąc będziemy mieli okazje pograć w GTA: San Andreas na tablety i smartfony posiadające systemy operacyjne: Android, Windows Phone… jak również iOS (bym zapomniał 😛 )

Dokładna data pojawienia się kolejnej części gry od Rockstar nie jest jeszcze znana, tak samo jak niestety cena… która moim zdaniem i tak nie powinna przekroczyć bariery 25 złotych… co i tak swego rodzaju nie jest majątkiem, jeżeli weźmiemy za przykład ceny gier chociażby od SQUARE ENIX (Final Fantasy).

1 Likes
0 Dislikes