Review of: Game Dev Story
Gra:
Kairosoft
Version:
1.0.7
Price:
Google Play ok 9 zł.

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 26 marca 2012
Last modified:10 maja 2012

Summary:

+ Genialna grywalność

+ Grafika która przypadła mi do gustu

+ Działa nawet na starszych telefonach z androidem- Nie każdemu może się podobać grafika

- Nużąca po czasie oprawa dzwiękowa

 

Jest to bardzo dobra gra ekonomiczno-strategiczna, prowadzimy firmę programistyczną specjalizującą się głównie w produkcji gier.

Startujemy w małym biurze z dwójką pracowników, ładną sekretarką i kilkoma pomysłami, rozgrywka polega na zatrudnianiu nowych pracowników, rozwijaniu ich umiejętności no i to co najważniejsze na tworzeniu gier.

Dodam że im nasz pracownik ma lepsze statystyki tym jest w stanie „napisać” lepszą grę, jeśli odpowiednio poprowadzimy naszych podwładnych to będziemy w stanie odblokować dodatkowe typy/gatunki gier które będzie można pisać, od czasu do czasu gra oferuje nam takie smaczki jak Gamedex czyli tzw. targi gier, czy nominacje na najlepszą grę.

 

Gra może i nie jest za bardzo skomplikowana ale potrafi pochłonąć na długi czas, mimo iż niema cudownej trójwymiarowej grafiki to obraz na ekranie naszego telefonu nie razi, a nawet jest całkiem przyzwoity, w grze nie możemy niestety spodziewać się ekstremalnych efektów dźwiękowych, muzyczka po paru godzinach dość stresuje, (zawsze możemy ją wyciszyć ) to wg. mnie gra jest warta każdej złotówki i mogę szczerze ją każdemu polecić.


+ Genialna grywalność
+ Grafika która przypadła mi do gustu
+ Działa nawet na starszych telefonach z androidem

- Nie każdemu może się podobać grafika
- Nużąca po czasie oprawa dzwiękowa
0 Likes
0 Dislikes