Aplikacja:
Wasabi
Version:
1.0.6
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
5 Stars
On 7 lipca 2012
Last modified:7 lipca 2012

Summary:

+ Ładnie wykonana

+ Stabilna

+ Darmowa

- Nie znaleziono

Zapewne wielu z Was wygląd interfejsu Samsunga Galaxy S III przypadł do gustu. Zwłaszcza animowana tapeta przedstawiająca na niebieskim tle dmuchawiec wraz z unoszącymi się elementami tej białej roślinki. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem ładnie i patrząc na cały efekt z zazdrością patrzymy na nowego Samsunga.

Od niedawna możemy cieszyć się tą piękną tapetą na swoim urządzeniu, niekoniecznie będącym modelem S III.

O samej aplikacji mogę napisać że jest dziecinnie prosta wystarczy włączyć aplikację, tam wybrać „ustaw tapetę” po tym wystarczy tylko aktywować tą tapetkę i już.

Galaxy S3 Dandelion pozwala nam na modyfikację naszej animowanej tapety możemy przykładowo ustawić ilość unoszących się „kawałków” dmuchawca ich prędkość, jak również kropelkę wody którą uświadczymy po naciśnięciu w dowolnym miejscu pulpitu naszego urządzenia.

Opisywaną tapetę posiadam na swoim smartfonie od około dwóch dni, sprawuje się całkiem dobrze, nie odczułem by spowalniała system lub też podczas jej działania występował efekt „wysysania” baterii. Przyznam że ta tapeta bardzo przypadła mi do gustu jest ładna, oryginalna i wyróżniająca się  przez co w dużym stopniu uatrakcyjniła mój dotychczasowy pulpit który od pewnego już czasu stał się lekko nudny.

Aplikację mogę polecić z czystym sumieniem, można ją zdobyć z Google Market za free.

+ Ładnie wykonana
+ Stabilna
+ Darmowa
- Nie znaleziono
0 Likes
1 Dislikes