W odpowiedzi na artykuł zatytułowany – Czyżby Samsung zrezygnował z produkcji Galaxy S III z 64GB wewnętrznej pamięci?. Pragnę uspokoić wszystkich tych, którzy ostrzyli sobie zęby na tą wersje „najpojemniejszego” Samsunga, jednak po wtorkowej „akcji” zwątpili, otóż 64 Gigowy” S III będzie wydany, lecz z niewielkim opóźnieniem.

W ten wtorek w internecie zawrzało na temat domniemanego anulowania przez firmę Samsung produkcji 64 Gigabajtowej wersji Galaxy S III. Dziś w odpowiedzi na te „plotki” Koreański producent sprzętu elektronicznego odpowiedział, że ich urządzenie znajdzie się na rynku ” w drugiej połowie tego roku”, po czym dodał, iż dokładna data nie jest jeszcze znana i zostanie ustalona przed wypuszczeniem urządzenia na rynek.

Wniosek przychodzący na chwile obecną – nie jest tak źle, ci którzy chcieli kupić wersje S III o pojemności 64GB będą mieli najprawdopodobniej taką możliwość, jedynie odrobinę później niż to wstępnie zakładano. W razie czego postaram się informować Was w tej kwestii na bieżąco.

0 Likes
0 Dislikes