Samsung_Galaxy_Note_3_31

Czy rzeczywiście ujrzymy wersje „Lite” nowego „tabletofonu” od Samsunga na przyszłorocznych targach MWC 2014? Na 100 procent nie zostało to jeszcze potwierdzone, jednakże takie właśnie plotki można wyłapać w sieci…

Należy również pamiętać, iż koreański producent jeszcze przed premierą Galaxy Note 3 wspominał coś na temat tego, że nie wyklucza pojawienia się okrojonej wersji swojego niemalże flagowego urządzenia,  więc czemu akurat nie zrobić tego na MWC 2014?

Taką wisienką na torcie w tej całej historii ma być fakt, iż jak podają ludzie z SamMobile (powołując się na swoje „tajemnicze” źródło) urządzenie nosić będzie nazwę Galaxy Note 3 Lite, oznaczone zostanie symbolami SM-N7505 oraz w momencie swojej rynkowej premiery (tj. luty – marzec 2014 roku) dostępne ma być w dwóch kolorach: biały i czarnym… za ile? Niestety jeszcze nie wiadomo.

Tak więc, o ile te informacje okażą się prawdziwe, słabszy Note 3 swój debiut będzie miał właśnie na wyżej wspomnianych targach MWC 2014 odbywających się w Barcelonie.

0 Likes
0 Dislikes