Final Fantasy 4 Android

Na początku tego tygodnia trafiła do obowiązkowego dla wszystkich posiadaczy urządzeń z Androidem sklepu Google Play kolejna część już od dawna kultowej serii RPG – Final Fantasy.

Tym razem padło na moją ulubioną z części – Final Fantasy IV, sama gra wydana została lata temu na konsole Nintendo bodajże SNES, natomiast wersja dostępna na Androida różni się od pierwowzoru całkowicie zmienioną oprawą graficzną i bliżej jej do wersji wydanej na inną konsole, mianowicie Nintendo DS (jak kto woli Nintendo Dual Screen).

ff4 f1 ff4 f2 ff4 f3 ff4 f4

Wersja na Androida zaoferować ma nam poza doskonałą fabułą i wspaniałą rozgrywką również takie smaczki jak mówione przez aktorów dialogi (niestety wyłącznie w kluczowych momentach gry), bohaterowie mają wyrażać emocje, zmianie uległo także wyświetlanie mapy (na starcie w podziemiach, jaskiniach itp. mapa jest całkowicie zakryta). Ponadto w grze wprowadzono zmianę poziomu trudności rozgrywki oraz Jukebox czyli miejsce w którym możemy posłuchać muzyczki z gry w dowolnym dla nas momencie.

To wszystko brzmi wspaniale prawda? Osobiście bardzo ucieszyłem się na sam widok mojej ulubionej gry z przed lat w Google Play, w dodatku w odświeżonej formie, jednakże po zaznajomieniu się z ceną za aplikacje… zatkało mnie… Proszę teraz wszystkich o uwagę…

Final Fantasy IV w Google Play można kupić w cenie 52 złote 29 groszy! Jak dla mnie cena jest zaporowa nawet jak na ten tytuł… i bardzo żałuje bo chętnie nabyłbym go, jednak w rozsądnej cenie (czyli w moim mniemaniu tak około 20 złotych), tak więc jeśli nie pojawi się ciekawa promocja nici z grania. Wszystkich tych którzy chcą zaznajomić się z tym wspaniałym tytułem odsyłam do Google Play.

0 Likes
0 Dislikes