Gra:
HandyGames
Version:
1.0.3
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 5 maja 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Prawdziwy odstresowywacz

+ Gra jest szybka i zabawna

+ Do zdobycia 7 różnych kosiarek

+ Darmowa

- Dużo reklam

- Tylko 4 pola "bitwy"

Ufo było tematem nie jednej gry na PC, jak i nie jedną konsole, fani znęcania się nad kosmitami mają od jakiegoś czasu okazję sprawdzić swoich sił na urządzeniach z systemem Android. A czy ta zabawa jest przyjemna, będzie ta recenzja.

Farm Invasion jest produkcją firmy HandyGames i traktuje o masowej eksterminacji kosmitów na terenie naszej farmy, a dokładnie na naszym polu. Gdzie przebrzydli kosmici okradają nas z cennej kukurydzy, w tym momencie przypomina się powiedzenie jednego z moich znajomych „moje pole, oddajcie moje truskawki”, równie dobrze pasowało by do fabuły tej gry tylko tu zamiast truskawek jest kukurydza, a więc „moje pole, oddajcie moją kukurydze” :).

Grając w Farm Invasion przyznam z czystym sumieniem odstresowałem się, zabawa przy tej grze była przednia, z pozoru nudne „koszenie” kosmitów wielką kosiarką którą możemy w miarę naszych postępów w grze wymienić na jedną z 7 innych modeli. Wspomagając się szeregiem śmiercionośnych broni, możliwych do kupienia w „Farm Shop’ie” daje dużo frajdy.

Zabawa z hordami kosmitów nie należy do najprostszych ponieważ na naszej drodze stoją nie tylko liczne power-upy przykładowo zwiększające na pewien okres czasu prędkość naszej kosiarki lub też cała masa różnego rodzaju oręża ułatwiająca walkę z przybyszami nie z tego świata, ale też różne „przeszkadzajki” w postaci wychodka, stracha na wróble, lub jakiegoś złomu. Co jakiś czas atakują nas kosmici strzelający w nas ze swoich broni, lub też życie uprzykrzają latające spodki i inne tego typu dziwactwa.

 

Generalnie gra jest bardzo dobra, i mogę powiedzieć że warta jest zainstalowania na naszym smartfonie lub tablecie. Do oprawy audio-wizualnej nie mam zastrzeżeń jest na wysokim poziomie, animacje w grze są bardzo ładne, grafika kolorowa. A z głośniczka leci to co powinno, budując klimat zabawy z „ufokami” która ma charakter lekko z przymrożeniem oka. Jedyną rzeczą jaką mogę zaliczyć na minus to dość duża ilość reklam w tej grze, ale z drugiej strony jeśli weźmiemy pod uwagę że gra jest darmowa to nie ma za co złościć się na autorów.

A więc nie ma co więcej „gadać” czas na żniwa! może właśnie dzięki tej grze odkryjesz w sobie „maniaka koszenia kosmitów”.

+ Prawdziwy odstresowywacz
+ Gra jest szybka i zabawna
+ Do zdobycia 7 różnych kosiarek
+ Darmowa
- Dużo reklam
- Tylko 4 pola "bitwy"
0 Likes
0 Dislikes