Review of: Duck Hunt
Gra:
JackAndrGame
Version:
1.2
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
2 Stars
On 30 czerwca 2012
Last modified:1 lipca 2012

Summary:

+ sentyment & wspomnienie dawnych lat

+ darmowa

- archaiczna oprawa audio-wizualna

- średnie sterowanie

- natrętne reklamy

Dawno temu kiedy jeszcze byłem mały (a po ziemi grasowały dinozaury hehe) na świecie królowała konsola o nazwie Pegasus. Oczywiście nie każdego było stać na taką „zabawkę”. Więc  po wielu miesiącach odkładania kieszonkowego uzbierałem i kupiłem moją ukochaną konsolę… o nazwie „terminator 2”. Co tu dużo mówić była to tania podróbka wyżej wspomnianego urządzenia, ale zabawy było przy niej co niemiara. Wraz z konsolą dodawany był „pistolet”, para padów i kartridż o nazwie 9999 in 1 i to własnie na nim znalazłem Duck Hunting…

Tak w kwestii dość przedłużonego wstępu, ale prawdę powiedziawszy chciałem o tym opowiedzieć. Od czasów kiedy pierwszy raz zobaczyłem tą grę do dziś zleciało szmat czasu. Jakie były moje wrażenia po powrocie do „korzeni” zapraszam do „czytanki”.

Gra fabularnie prezentuje się banalnie, ot jesteśmy myśliwym polujemy na kaczki, gdy ustrzelimy „kaczuchę” nasz wierny psiak łapie zdobycz i pokazuje z dumą. Gorzej jak nam coś nie wyjdzie i nie „naciśniemy” na ptaszynę. Wtedy nasz „przyjaciel” wyskakuje z trawy i zanosząc się ze śmiechu informuje nas o niepowodzeniu, słowem banał…

Co do samej gry nie mam specjalnie zastrzeżeń, graficznie jak i w kwestii udźwiękowienia „Polowanie na kaczki”  prezentuje się tak samo jak przed laty, no może nawet i graficznie troszkę lepiej a to dlatego, że kiedyś trzeba było siedzieć przed telewizorem, dziś grę widzimy na wyświetlaczu komórki.

Grywalnie tytuł nie wywołuje już tyle emocji… mozolne i nie fajne klepanie w ekran nie jest tak ciekawe jak zabawa z przed lat- ewidentnie brakuje w zestawie pistoletu do pełni szczęścia.

Rzeczą która natomiast porządnie mnie zdenerwowała  to ogromne ilości reklam które nawiedzają mój smartfon od czasu zainstalowania Duck Hunting. Nie ukrywając jest to frustrujące i zdaje się to być jedną naprawdę poważną wadą tego tytułu na system Android.

Podsumowując jeśli dziesiątki (dosłownie) reklam „bombardujących” twój smartfon w ciągu dnia po zainstalowaniu gry nie są dla Ciebie problemem. To grą jest warta przetestowania, choć by tylko z sentymentu… do dawnych czasów.

 Poniżej zamieszczam krótki filmik z Duck Hunting:

+ sentyment & wspomnienie dawnych lat
+ darmowa
- archaiczna oprawa audio-wizualna
- średnie sterowanie
- natrętne reklamy
0 Likes
0 Dislikes