Gra:
Zombies In The Lab
Version:
3.1
Price:
ok 7 zł

Reviewed by:
Rating:
3 Stars
On 20 kwietnia 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Ładna kolorowa grafika

+ Pupil z biegiem czasu rośnie

- Brak dźwięku

- Po usunięciu widget'a nasz zwierzak jest kasowany

No i dzisiejszego dnia na łamach AndroTTk kolejna gra typu Tamagotchi. Od razu po włączeniu wita nas całkiem przyzwoita kolorowa gra, o kreskówkowej grafice.

Do wyboru mamy jedno z 3 zwierzątek, po wyborze tego odpowiedniego zaczynamy grę. Która sprowadza się jak już pisałem wcześniej przy recenzji TamaWidget Hamster do opieki nad naszym zwierzakiem. Tu też możemy  z naszym pupilem bawić się, kąpać, karmić, sprzątać, karać, nagradzać, leczyć oraz kazać by się uczył. Więc czym różni się ta produkcja od TamaWidget Hamster? Poza grafiką i zwierzakami, jest to czego wcześniejszej grze brakowało, czyli w DroidPet Widget nasz wychowanek rośnie!

Rzeczą która według mnie nie jest już tak trafioną to, to że cała aplikacja jest tylko w formie widgetu, po tym jak usuniemy go z pulpitu smartfona nasze zwierzątko ginie… Nie powinno tak być… Według mnie jest to bardzo duża wada… Przykład, zmieniam aktualną wersje androida na smartfonie, po zmianie… mój pupil wącha kwiatki od spodu… Inna sytuacja, smartfon z ciągle włączonym widgetem pobiera znacznie więcej prądu niż normalnie… co zrobić żeby zaoszczędzić energie i nie zabić Pet’a? No właśnie nie da się… ( jeśli się mylę proszę o poprawienie mnie). Uważam że ta gra jest pod pewnymi względami lepsza od recenzowanej wcześniej TamaWidget Hamster, jednakże posiada inne wady którymi nie jest w stanie zaskarbić mojej sympatii… I to tyle, tym krótkim akcentem pragnę zakończyć tą recenzje.

+ Ładna kolorowa grafika
+ Pupil z biegiem czasu rośnie
- Brak dźwięku
- Po usunięciu widget'a nasz zwierzak jest kasowany
0 Likes
0 Dislikes