Samsung_NewsLogo_21

Do oficjalnej premiery nowego „tabletofonu” od Samsunga z dnia na dzień coraz mniej czasu w związku z czym, po sieci krąży coraz to więcej plotek, konceptów, przedstawiających następca dość udanego Galaxy Note 2. Dzisiejszego dnia nawet trafiłem na rzekomo „prawdziwe” zdjęcie przedstawiające Samsunga Galaxy Note 3.

Samsung-Galaxy-Note-III

 

Jak bez wątpienia zauważyliście fotografia przedstawia dwa smartfony, po prawej obecny top (made in Samsung) „tabletofon” Note 2, zaś po lewej stronie leżeć ma jego następca… Note 3. Czy fotografia przedstawia faktycznie młodszego brata „N2” trudno powiedzieć, bez dwóch zdań można zauważyć spore podobieństwo… oraz znacznie większy wyświetlacz… Nie wspominając że gołym okiem widać że urządzenie jest znacznie większe od Galaxy Note 2. Troche podejrzanie wygląda dolna część smartfona, a dokładnie okolice guzika, rzeczą dziwną jak dla mnie jest danie tak małego przycisku HOME, a tym samym pozostawienie tak wielkiej przestrzeni między wspomnianym guzikiem a wyświetlaczem.

Oficjalna premiera Samsunga Galaxy Note 3 nastąpić ma na wrześniowych targach IFA 2013… więc z całą pewnością nie jest to ostatnia fotografia, z Note 3 w roli głównej.

0 Likes
0 Dislikes