Bez wątpienia moda na smartfony z slotem na dwie karty SIM coraz bardziej się rozpowszechnia. Przodownikiem w tej branży wyraźnie stara się być Samsung, czy to dobrze? Z całą pewnością tak, w końcu przez ostatnie lata czego się nie dotknie zamienia w złoto…

Połódniowokoreański producent w ostatnim czasie stara się „zapchać” rynek smartfonów licznymi propozycjami urządzeń z dual SIM’em, jednakże są to na ogół urządzenia nie zadowalające pod względem specyfikacji sprzętowej w najlepszym razie z tzw. „średniej pułki”. Samsung jednak i to planuje zmienić. Nie wykluczone, że jego najpotężniejszy smartfon – Galaxy Note 2 będzie „uzbrojony” właśnie we wcześniej wspomniany dodatkowy slot na drugą kartę SIM.

Jeżeli do tego dojdzie i Samsung rzeczywiście zdecyduje się na produkcje Galaxy Note 2 w wersji dual SIM możliwe, że będzie ona wyłącznie przeznaczona na chiński rynek. O samym urządzeniu wiadomo również, że poza dodatkowym miejscem na jeszcze jedną kartę, technicznie nie będzie różnić się elementami „wyposażenia” w stosunku do wersji urządzenia posiadającej jeden slot SIM.

Osobiście nie zaprzeczę, Galaxy Note 2 jeszcze przed tym jak trafił na pułki sklepowe w moich oczach wypadł fenomenalnie, a wieść o tym że może być wersja wzbogacona o jeszcze jeden slot kart tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, że warto czekać na to urządzenie. Pytanie brzmi tylko czy jeśli Samsung Galaxy Note 2 z dual SIM trafi do sprzedaży, dostępny będzie kiedykolwiek w Polsce?

0 Likes
0 Dislikes