Ludzie z CyanogenMod ponownie w natarciu, tym razem mają dla nas CM9 RC2. Co to jest i z czym to się „je”? Zapraszam do artykułu.

Jakieś 3 tygodnie temu można było usłyszeć wieści o tym że ekipa z CyanogenMod udostępniła  swój custom ROM – CM9 RC1. Dnia 19 lipca dowiadujemy się że Ci sami ludzie „ugotowali” dla nas nową wersje tego softa w tym także dla Galaxy S III.

CM9 RC2 – tak oznaczona jest najnowsza odsłona cenionego przez wszystkich domowych „majsterkowiczów” zmodyfikowanego do granic możliwości softu od CyanogenMod. RC to rozwinięcie od – „Release Candidate”. Co w przełożeniu ma oznaczać, że nie jest to już beta, bo jest wolna od większości błędów które miały miejsce we wczesnej fazie projektu, oraz że każda kolejna cyferka wyżej w tym przypadku 2 ma oznaczać większe „udoskonalenie”. Z tego co dowiedziałem się w tym przypadku  wersja oznaczona CM9 RC2 ma być ostatnią fazą testów tuż przed  wydaniem ostatecznej wersji CM9. Która to prawdopodobnie dostępna będzie do pobrania jeszcze w te wakacje.

Pragnę zaznaczyć że Panowie z CM robią nam przysługę zupełnie bezinteresownie, choć pewnie nie obrazili by się na drobny datek.

A custom Rom od CyanogenMod można pobrać bez większych problemów stąd  CM9 RC2 download.

0 Likes
0 Dislikes