Review of: Burger
Gra:
Magma Mobile
Version:
1.0.6
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4
On 9 lutego 2013
Last modified:9 lutego 2013

Summary:

+ prosta i nie skomplikowana

+ kolorowa oprawa wizualna

+ darmowa

+ polska wersja językowa- dzwonek sygnalizujący koniec pracy niektórym

osobom może podnieść ciśnienie

Burger f1

Po dość długim czasie postanowiłem że napisze kolejną z cyklu recenzji gier. Tym razem padło na produkcje od Magma Mobile zatytułowaną skromnie „Burger”.

Burger f2

Gra składa się z trzech trybów rozgrywki: „trybu kariery”, „trybu czasowego” oraz trybu o nazwie „burger creator”. I tak o ile w tym ostatnim, naszym zadaniem jest komponowanie kolejnych zestawów „burgerów” samemu dla siebie i nie wpływa to całkowicie na rozgrywkę, to o tyle drugi z wymienionych trybów tzn. czasowy, jak sama nazwa wskazuje zmusza nas do szybkiego i energicznego łączenia składników w celu tworzenia poszczególnych „specjałów”. Z każdym udanym zamówieniem nasza postać otrzymuje dodatkowe cenne sekundy, w czasie których może przyrządzić kolejne ze swoich zestawów, pisze tak ponieważ w grze „Burger” nie tylko przyjdzie nam   przyrządzań kolejne hamburgery a również całe zestawy. W skład wchodzą dodatki dobrze znane chociażby z firmy rozpoznawanej za pomocą skrótu „MC”.

Burger f3

Tryb ostatni, tzw. kariery polega na „pokonywaniu” kolejnych dni, tygodni a nawet miesięcy podczas których naszym głównym zadaniem jest zdobycie odpowiedniej sumy pieniędzy w zamian za przygotowanie w odpowiedni sposób tytułowych burgerów (lub też całych zestawów). Ponadto z tygodnia na tydzień ilość naszych produktów, z których przyrządzamy kolejne zestawy „pyszności” zostają zwiększone o dodatkowy składnik, podobnie ma się sprawa z sumą którą musimy zdobyć, aby „zaliczyć” kolejny dzień w pracy i co dalej? „Fajrant”.

Rozgrywka jest bardzo przyjemna, nie skomplikowana, poziom trudności (tryb kariery) jest dobrze wyważony, a nawet ośmielił bym się napisać, że rośnie dość wolno, co w tym przypadku wcale nie przemawia na niekorzyść gry, a sprawia że do tego produktu mogą zasiąść dzieci jak i również dorośli.

Burger f4

Oprawę wizualną produktu można opisać mianem cukierkowej, miłej dla oka oraz przykuwającej uwagę czyli jest tak jak powinno być i nie mam w tym miejscu żadnych zastrzeżeń, co do odgłosów jakie przyjdzie nam usłyszeć obcując z tym tytułem zdania są podzielone… W moim przypadku brak jakiś melodii podczas rozgrywki mogę odnotować na plus, dlaczego? Jak pewnie się domyślacie słuchanie po raz tysięczny tego samego sampla pewnie by zniechęciło do gry, a tak mamy „ciszę i spokój”. Tylko w momencie gdy mamy koniec czasu smartfon zaczyna nam się trząść i rozlega się lekko denerwujący dzwonek (znienawidzony przez współlokatora).

Podsumowując grę Burger mogę polecić wszystkim tym którzy lubią nieskomplikowane a zarazem wciągające gry, oraz tym którzy nie są na diecie. 🙂

Bym zapomniał, z całą pewnością ucieszy  fakt, że gra jest w całości w języku polskim.

+ prosta i nie skomplikowana
+ kolorowa oprawa wizualna
+ darmowa
+ polska wersja językowa

- dzwonek sygnalizujący koniec pracy niektórym
osobom może podnieść ciśnienie
0 Likes
1 Dislikes