Boulder Dash XL

Jeśli są wśród Was takie osoby które wspominają lata 90 (tak jak ja) i były w posiadaniu konsoli NES w Polsce zwanej również „Pegazus” pamiętają z pewnością grę pod tytułem Boulder Dash. Dwa dni temu do Google Play trafiła odnowiona wersja tejże gry.

Co rzuca się w oczy? Z całą pewnością odnowiona oprawa wizualna, inni bohaterowie, ponad 100 poziomów, 5 trybów gry itp. najlepiej jak zacytuje opis prosto od producenta firmy HeroCraft Ltd „made in Google Play”….

Odrodzenie klasyku, Boulder Dash®-XL™ ulepsza najlepszą grę lat ‘80’ niesamowitą grafiką oraz nowym gameplay’em. 100 jaskiń szalonego robo-saperowania w 5 trybach gry – wraz z Starymi jaskiniami! Wykopuj jako roboty minowe Rockford™ czy Crystal™, kop, zasadzaj dynamity, pchaj i rozwiązuj puzzle jak najszybciej by dostać się do wyjścia, ale uważaj na przechadzające się potwory próbujące zablokować Ci drogę wyjścia. Zgniataj je głazami, rozsadzaj je dynamitami albo uciekaj! I tak, to jest ta sama gra co na Xbox 360 i PC! Kto potrzebuje konsole gdy mamy tak zaawansowaną grę w urządzeniu na dłoni? Od trybów puzzle, retro, arcade, dwa roboty po przeróżne typy potworów i osiągnięcia na tabeli wyników jak i wspaniałe gadżety gra Boulder Dash®-XL™jest grą w która się zagłębisz.

No cóż chętnie przyjrzałbym się temu tytułowi bliżej, jednakże cena 9.50 zł zniechęca mnie na chwilę obecną do zakupu, a tym samym recenzji Boulder Dash®-XL.

Sama gra znajduje się pod tym adresem. A dla tych, którym nie chce się wchodzić do Google Play zapraszam do obejrzenia trailera z tejże produkcji.

0 Likes
0 Dislikes