O „hybrydzie” tabletu, smartfona i powiedzieć by można że nawet i netbooka jaką jest Asus Padfone pisałem już na łamach AndroTTk, zainteresowanych zapraszam do tematu – ASUS Padfone niedługo zawita do Europy.

Natomiast dziś pragnę wam przestawić pierwszy oficjalny film, promujący nadejście jednego z ciekawszych urządzeń moim zdaniem ostatnich miesięcy. Sam trailer prezentuje możliwości połączenia smartfona z tabletem i klawiaturą, ukazuje możliwości aparatu smartfona, jak i wiele więcej. Widać też że Asus zamierza zaskoczyć dodatkowymi akcesoriami w postaci podstawki pod tablet, i rysika. Śmiem twierdzić że film jest dość ciekawy, i że wprawił mnie w zdumienie, zwłaszcza po tym jak po połączeniu „całego kompletu” zdaniem producenta wzrosła tak bardzo żywotność baterii bo do aż 103 godzin.

Gdyby jeszcze cena nie była by tak wygórowana sam rozpatrywał bym zakup takiego zestawu, bo naprawdę to wszystko robi duże wrażenie. Choć pomimo sporej ceny jaką przyjdzie za niego zapłacić,podejrzewam że Asus Padfone będzie hitem.

 

0 Likes
0 Dislikes