ASUS_PadFone_Infinity_1

Podczas tegorocznych targów Mobile World Congress zostało zaprezentowane już trzecie urządzenie z serii PadFone, Asus PadFone Infinity – jest bezpośrednim następcą bardzo ciekawego (aczkolwiek jakoś mało popularnego, bynajmniej w Polsce) PadFone 2.

Urządzenie jak i poprzednicy prezentuje się na daną chwile wyśmienicie, nadal mamy tu do czynienia z smartfonem, który po włożeniu do „stacji dokującej” – Padfone Infinity Station przeradza się w pełnoprawny tablet.

Infinity Station posiada duży wyświetlacz o przekątnej 10.1-cala charakteryzujący się rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli i zawiera w sobie akumulator o pojemności 5,000 mAh. W urządzeniu nie zabrakło również kamerki do wideo-rozmów o matrycy 1 MPix. Jak na stacje dokującą trzeba przyznać, że wygląda to bardzo zachęcająco, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się bliżej jednostce „napędzającej” owo urządzenie, czyli samemu smartfonowi. A jest się czym pochwalić… Oto specyfikacja Asus PadFone Infinity:

  • 5-calowym ekran o rozdzielczości Full HD
  • 4-rdzeniowy procesor Snapdragonem 600 o taktowaniu 1.7 GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od egzemplarza)
  • aparat fotograficzny o matrycy 13 MPix
  • bateria o pojemności 2,400 mAh

Nie prawdą było by stwierdzenie, że pod względem parametrów smartfon prezentuje się „pospolicie” prawda? Niestety jak to bywa z tego typu urządzeniami, cena jest równie porażająca jak same parametry urządzenia… Asus PadFone Infinity wraz z  Padfone Infinity Station wyceniony został na kwotę 999 euro. Zestaw ten trafić do sklepów ma już w kwietniu.

A poniżej zamieszczam pierwsze zdjęcia wykonane smartfonem PadFone Infinity.

 

 

fotografie: gsmarena.com

 

 

0 Likes
0 Dislikes