Na łamach AndroTTk Asus Padfone był do tej pory bohaterem dwóch tematów Asus Padfone – Oficjalny Trailer Promocyjny ASUS Padfone niedługo zawita do Europy. Dzisiejszego dnia temat tego długo wyczekanego urządzenia zostanie poruszony ponownie, a jest to spowodowane informacją na temat aktualnej ceny za jaką będzie można nabyć to „cacko”(Stany Zjednoczone).

Od samego początku tajemnicą nie było że Asus Padfone do najtańszych nie będzie należeć, jednak gdy zapoznamy się z ofertą jednego z amerykańskich sklepów internetowych o nazwie Negri Electronics będziemy mogli przekonać się iż cena za jaką został wyceniony ten specyficzny produkt od Asus’a jest „dość” duża.

Proponowana cena w sklepie wynosi 860 dolarów… Za tą kwotę w zestawie znajdzie się smartfon wersja z 16GB pamięci oraz tablet. Klawiaturę wraz z piórkiem przyjdzie nam zakupić osobno, co również będzie wiązać się prawdopodobnie z niemałymi kosztami.

Przypuszczalnie cena całego zestawu 16GB powinna oscylować w granicach 1100 dolarów, mnie natomiast zastanawia ile przyjdzie zapłacić za 64 GB alternatywę tego zestawu… Pewnie nie mało…

0 Likes
0 Dislikes