Dziś mam dla Was kolejny filmik, tym razem z gry Arcane Legends autorami której jest Spacetime Studios.

Od kilku dni testuje jedną z nowszych produkcji  MMORPG na system android o nazwie Arcane Legends, z grą spędziłem kilka ładnych godzin i pomyślałem że może nakręcę krótki filmik z moją postacią w roli głównej. Co do samej gry na chwilę obecną zabawa jest przednia, walki z bossami, gra z innymi ludźmi jest jak najbardziej na plus, do tego wszystkiego raczej niespotykana w innych tytułach tego typu możliwość posiadania „zwierzaka” jest całkiem fajnym dodatkiem.

Sam filmik prezentuje kilka z dostępnych w grze  „pupili” (nazwy zwierzaków są zupełnie przypadkowe 🙂 ), „zbiory haraczu” z ukończonych aukcji, wizytę w „Guild Castle” (jak zapewne się domyślacie jest to miejsce w którym możemy założyć gildie), następnie akcja filmu przenosi się do „podziemi” o nazwie „The Hauntlet” o samym miejscu napisze wyłącznie że na poziomie trudności „normal” jest jednym z trudniejszych do przejścia w pojedynkę, dalej „zwiedzamy” miejsce „Tombs of Kraag” gdzie natrafiamy na sporą grupę graczy. Po dość szybkim ukończeniu „Tombs of Kraag level II” teleportujemy się do „Brackenridge Forest” na poziomie trudności Elite, jak nietrudno zauważyć moja postać nie zbyt tu radzi sobie sama, „moby” są tu na prawdę wymagającymi przeciwnikami… I to tyle, niestety żywot baterii w aparacie zmusił mnie do szybszego zakończenia nagrania.

Na sam koniec chciałem jeszcze dodać, że gra poza systemem Android dostępna jest także na PC ( z tego co pamiętam za pośrednictwem przeglądarki Chrome ) jak i od kilku dni na urządzenia z systemem iOS. Druga sprawa to jeśli ktoś z Was chciałby pograć razem może znaleźć mnie w grze pod nickiem widocznym w filmiku, zapraszam też do oddawania głosów w ankiecie na temat ” Recenzja  Arcane Legends w AndroTTk.pl” oraz komentowania samego filmu.

0 Likes
0 Dislikes