Witaj, mam na imię Marcin i prowadzę ten blog o tematyce urządzeń mobilnych, od 2 kwietnia 2012 roku. Do tej pory na łamach androttk.pl pojawiło się 618 wpisów. W skład których wchodziły nowinki ze świta smartfonów, tabletów, jak również recenzje, oraz testy aplikacji, gier, urządzeń. 

Jak zapewne widzisz, strona nie jest oblepiona reklamami, nie posiadam sponsora, żadna duża firma nie stoi za tym. Pisze tu tylko jeden człowiek, i ten człowiek prosi Cie o wsparcie, aby ten blog miał racje dalszego istnienia… A cała sprawa wygląda, tak.

Co roku z reklamy na szczycie strony, odkładałem około 70 zł, starczało na opłatę domeny bloga, i trochę zostawało, aby dopłacić do hostingu. Niestety, opłaty hostingu wzrosły z 49 zł na prawie 98, a wpływy z reklamy zmalały. Jak to wygląda dokładniej?

Do dzisiejszego dnia, przez cały rok udało się uzbierać z reklam 35 złotych 93 grosze. Na domenę androttk.pl potrzeba 59 złotych 99 groszy, natomiast na hosting 97 złotych 17 groszy. Co daje łącznie, że brakuje na chwile obecną aż 121 złotych 23 grosze.

Obecnie jestem bezrobotny i nie mam takich pieniędzy (zwłaszcza na hosting), w dodatku o zwiększeniu ceny hostingu dowiedziałem się około 40 minut temu, a co gorsze termin płatności to już 2018-04-09. 

Nigdy nie spodziewałem się że do tego dojdzie… Jak również nie wiedziałem co zrobić innego,  mam nadzieje że zrozumiecie, i jeśli to możliwe pomożecie. Pod spodem znajduje się przycisk gdzie możecie zostawić jakiś grosz. Każda złotówka się przyda. Z góry dziękuje. 🙂

                                                                                                                                  
0 Likes
0 Dislikes