Review of: Aliens Invasion
Gra:
ITREEGAMER
Version:
1.9
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 3 czerwca 2012
Last modified:3 czerwca 2012

Summary:

+ Bardzo grywalna

+ Nie skomplikowana

+ Doskonała na odstresowanie

+ Śliczna oprawa wizualna

+ Darmowa

- Trochę za krótka

- Brakuje z 3-4 broni

Będąc dzieckiem uwielbiałem oglądać filmy o obcych, jednym z moich ulubionych tytułów był „Alien 2”. Do dziś zdarzy mi się zobaczyć raz na ruski rok ten film. Jednak to co sprawia prawdziwą frajdę to eksterminacja obcych na ekranie laptopa lub jak w tym przypadku tabletu…

Ludźmi odpowiedzialnymi za Aliens Invasions jest studio ITREEGAMER, nie będę ukrywać że sama gra może wygląda banalnie,nie jest zbyt skomplikowana oraz nie robi w niej się nie wiadomo czego, nie ratuje się księżniczek z zamku, czy też nie tworzy się po raz milionowy jakiejś gry jak miało to miejsce w jednej z produkcji od Kairosoft. W grze Aliens Invasions zwyczajnie „kosi” się obcych.

Broni do eksterminacji fioletowych, zielonych i złotych przeciwników jest cała masa. Na początku mamy do dyspozycji zwykły pistolet i siekierke, ale z czasem gdy pokonujemy kolejne „levele” podczas których zabijamy nieustające hordy przeciwników, „plądrujemy” kolejne domostwa i puby zbierając przy okazji dolary za które możemy po przejściu poziomu zakupić co raz to lepsze uzbrojenie. Autorzy ku naszej uciesze oddali do naszej dyspozycji broń bliskiego kontaktu typu wspomniana wcześniej siekiera, maczeta, wielki młot ponadto są  pistolety , strzelby, karabiny i broń plazmowa każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W moim przypadku pierwsze poziomy pokonywałem wielkim młotem, następnie przerzuciłem się na strzelbę pod koniec gry bez broni plazmowej było już koszmarnie ciężko.

Co 10 poziomów przyjdzie nam walczyć z bossem, w postaci wielkiej zielonej stopy obcego któremu z czasem zdarzy się miotać w nas kamieniami i innymi równie zabawnymi rzeczami.

Grywalnie gra jest bardzo dobra, nawet się nie spostrzeżemy a pół dnia będzie za nami, w moim przypadku tak właśnie było. Po tym jak włączyłem Aliens Invasion, grę wyłączyłem dopiero po jej ukończeniu. Na duży minus gry niestety muszę zaliczyć fakt, że zabawa z tą produkcją trwała jak dla mnie stanowczo za krótko, przydało by się jeszcze z kilka poziomów i z 3 lub 4 bronie.

Mimo wszystko gra jest warta przetestowania, posiada jedną z ładniejszych opraw wizualnych (ślicznie rysowane 2d) z jakimi się spotkałem do tej pory na androida, posiada również całe tony grywalności i jest wspaniałym sposobem na odstresowanie się. Co oczywiście Wam wszystkim drodzy czytelnicy serdecznie polecam.

+ Bardzo grywalna
+ Nie skomplikowana
+ Doskonała na odstresowanie
+ Śliczna oprawa wizualna
+ Darmowa
- Trochę za krótka
- Brakuje z 3-4 broni
0 Likes
0 Dislikes