LG-Optimus-4X-HD-L9-L7-Android-Jelly-Bean-updates

O tym że LG zapomina o swoich klientach zaraz po zakupie ich produktów mogliśmy się przekonać już niejednokrotnie, patrząc na dalsze wydarzenia, wypuszczenie coraz to bardziej „smakowitych” modeli smartfonów względem konkurencji sprawiło, że przez pewien moment miałem już nadzieje, iż polityka firmy się zmieni i LG starać się będzie nie jak to miało miejsce do tej pory o pozyskanie nowego klienta, ale także o utrzymanie go przy sobie, chociażby jak to ma miejsce w przypadku Samsunga, HTC czy też Sony.

Niestety nic bardziej mylnego… Jak dowiadujemy się na oficjalnym,profilu facebook chińskiego oddziału LG aktualizacja do Android 4.1 Jelly Bean dla  smartfonów takich jak LG Swift 4X HD, L7, L9 zostanie opóźniona o następne kilka miesięcy.

Przypomnę jeszcze, iż planowaną datą wypuszczenia update’u dla modelu Swift 4X był pierwszy kwartał bieżącego roku… data ta została „podmieniona” na „pierwszą połowę 2013 roku”. Smutne… lecz prawdziwe.

Patrząc na całą tą politykę zastanawia mnie przyszłość topowych modeli koreańskiego producenta, mowa tu LG Optimus G oraz Optimus G Pro…

0 Likes
0 Dislikes