samsung-galaxy-tab-7-2

Wszystkich posiadaczy 7-calowej wersji Galaxy Tab 2, o oznaczeniu P3100 z całą pewnością ucieszy informacja o dostępności kolejnej aktualizacji oprogramowania dla ich urządzeń, tym razem do wersji 4.2.2 Jelly Bean.

Sama aktualizacja oznaczona została symbolami P3100XXDMG6 i skierowana jest w pierwszej kolejności dla urządzeń pochodzących z francuskiej dystrybucji. Co do nowości których będziemy w stanie „zasmakować” wraz z nowym update’m jest ich co najmniej kilka, poczynając od spraw tak oczywistych jak podniesienie wydajności oraz energooszczędności urządzenia, poprzez możliwość tworzenia wielu kont użytkowników, wprowadzenia nowego paska powiadomień, zwiększeniu możliwości personalizacji systemu o dodanie wedle uznania widgetów na ekranie blokady telefonu, jak również tak kosmetycznych zmianach, jak poprawa wyglądu launchera oraz niektórych widgetów.

Lista zmian może nie powala długością, jednakże moim zdaniem warto zaznajomić się z nową wersją systemu. Zainteresowanych aktualizacją na własną rękę, odsyłam pod ten adres, który zabierze Was bezpośrednio na sammobile.com, gdzie możecie pobrać tytułowe oprogramowanie dla Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 z modułem 3G.

0 Likes
0 Dislikes