Review of: 3G Watchdog
Aplikacja:
Richard Gruet
Version:
0.37.1
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 7 kwietnia 2012
Last modified:10 maja 2012

Summary:

+ łatwość obsługi

+ praktycznie bezawaryjny

+ darmowy

+ po polsku

- po polsku, ale nie do końca

- bardzo rzadko ale zdarza mu się błędnie zliczyć transfer

 

 

Program którego jest autorem Richard Gruet o nazwie 3G Watchdog jest niczym innym jak miernikiem naszego transferu danych pobranych, oraz wysłanych przy pomocy sieci GSM lub Wi-Fi. Charakteryzują go prostota i funkcjonalność. Ale jak wygląda to w praniu?

 

Po zainstalowaniu aplikacji wybieramy ile wynosi nasz pakiet internetu i jak długo będzie on aktywny. I to wszystko… Program robi za nas resztę, jednakże jeśli oczekujemy czegoś więcej to możemy ustawić naszego „Psiego stróża” by np. powiadamiał nas o powiedzmy 90% zużycia limitu transferu. Jeśli chcemy możemy oczywiście ustawić by program blokował połączenie pakietowe po przekroczeniu powiedzmy 99%. Z miłych niespodzianek mogę podać iż program nie myli się zbyt często z obliczanym transferem, a jeśli to robi to na naszą korzyść (zawyża podany wynik, dzięki czemu nie grozi nam przekroczenie limitu transferu i  utrata pieniędzy z konta).

Na plus mogę zaliczyć możliwość wyboru z menu języka polskiego. Który jednak nie jest do końca w całości przetłumaczony… Może w następnych wersjach produktu będzie to naprawione.

 

+ łatwość obsługi
+ praktycznie bezawaryjny
+ darmowy
+ po polsku
- po polsku, ale nie do końca
- bardzo rzadko ale zdarza mu się błędnie zliczyć transfer
0 Likes
0 Dislikes